چهارشنبه, 20 -2635 19:22

چگونه طول عمر کیف چرمی خود را افزایش دهیم مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

چگونه عمر کیف های چرم را افزایش دهیم؟

چرم یک ماده با دوام و انعطاف پذیر است که توسط برنزه کردن پوست های حیوانی تولید می شود، بیشتر پنهان گاو. این می تواند در مقیاس های تولید از صنعت کلبه به صنایع سنگین تولید شود.

چرم باعث می شود که لباس های معمولی از پارچه به پارچه برسد. یک کت چرمی خوب بهترین دوست شما در زمستان است در حالی که یک دامن چرم همیشه می تواند شما را از یک شیار سبک نجات دهد. وقتی که آن را به یک کیسه کلاسیک می آید، شما نمی توانید برای چیزی کمتر از چرم حل و فصل، بنابراین زمانی که آن زمان برای مراقبت از سبک های خود را، در اینجا برخی از چیزهایی که شما باید در نظر داشته باشید برای افزایش زندگی چرم شما کالاها پوست شما دارای نگهداری بالا و درست مثل هر چیز دیگری است که در آن دسته قرار دارد، آنها نیز بسیار ظریف هستند.

لکه های خود را بشناسید:

اگر رنگ جوهر یا خاکستری تازه باشد، بلافاصله پاک کننده سفید را انتخاب کنید تا نقطه به آرامی پاک شود.

اگر یک لکه گریس باشد، پودر تالک (پودر کودک به طور منظم) را به صورت آزاد برای خیساندن گریس به منطقه آسیب دیده اعمال کنید. در حالت ایده آل، بگذارید پودر یک شبه بخورد تا کار خود را انجام دهد.

تحقیق خود را قبل از استفاده از هر محصول یا روش برای حذف لکه از کیف چرم خود را. اما لکه های خیره کننده را به حرفه ای ها می اندازید - آنها بهترین را می دانند، و آنها کیف خود را برای شما تفت می دهند و تمیز می کنند، به طوری که آن را به خوبی به عنوان جدید است.

تمیز کردن لکه ها:

به طور کلی، یک رنده از یک بخش تارتار و یک قسمت آب لیمو به خوبی کار می کند تا لکه های تیره را از اموال چرمی با ارزش خود پاک کنید. خمیر را روی منطقه مشکل قرار دهید و آن را از 10 تا 15 دقیقه نگه دارید. آن را با یک پارچه مرطوب که در آب صابون شسته شده است بردارید. پس از حذف، چرم را با یک حوله خشک کنید. برای از بین بردن لکه ها فورا از پودر گچ استفاده کنید تا رطوبت را جذب کرده و لکه را تمیز کنید.

اجتناب از پاک کننده های خشن:

پوست شما دارای نگهداری بالا و درست مثل هر چیز دیگری است که به آن دسته می افتد، آنها نیز بسیار ظریف هستند. بنابراین این قلیاها و پاک کننده های الکلی را در خفا نگه دارید. سفید کننده، پاک کننده ها و لاک های بر اساس آمونیاک موارد دیگری است که شما هرگز نباید استفاده کنید، مگر اینکه بخواهید آسیب جدی و یا تغییر رنگ در کیسه های عزیز، کت و یا چکمه های خود را مشاهده کنید.

حذف قالب یا کپک زده:

ابتدا محصول چرم را کاملا در یک اتاق گرم خشک کنید. از قالب سطح را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. سپس چرم را مجددا خشک کنید. بعد از این، از پاک کننده های ملایم مثل شامپو بچه استفاده کنید و کلوچه را کاملا حذف کنید. برای حفظ رشد تولید قالب، کیف دستی خود را هر دو هفته یکبار بشویید.

 روغن زیتون چرم شما را برای سالها جذاب می کند.

استفاده از سرکه:

یکی از موثر ترین ابزارهای خانگی برای چرم، سرکه سفید است. این مخلوط را با مقادیر مساوی با آب و حوله را در مخلوط قرار دهید. حوله را به آرامی روی سطح آسیب دیده پاک کنید تا لکه ها / قالب کاملا پاک شود. اجازه دهید لوازم جانبی چرم به تنهایی خشک شود. با استفاده از حرارت مصنوعی هرگز ایده خوبی با چرم نیست.

روغن زیتون:

این روغن تعجب آور برای متابولیسم، پوست، مو و حتی چرم یا کیف چرمی ارزشمند شما مناسب است. در یک کاسه روغن زیتون یک پارچه تمیز کردن را بشویید و آن زیبایی چرم سوزناک خود را پاک کنید!

آنها را خشک نگه دارید:

اگر شما در یک باران تند و زننده گرفتار شدید، بلافاصله از آب بطری کیف خود را پاک کنید.ترک آن را به طور طبیعی خشک در دمای اتاق اتاق هوا، دور از هر منبع حرارت و یا نور خورشید.

آنها را به خوبی پاک کنید:

اگر بطور مرتب از کیسه خود استفاده می کنید، آن را با یک پارچه نرم یک بار در هفته بشویید.

هرگز، هرگز پاک کننده های خانگی یا فقط هر نوع شیمیایی برای تمیز کردن چرم استفاده نکنید.

همچنین به یاد داشته باشید قبل از استفاده کامل از تمیزکننده در ناحیه کوچک و غیر قابل توجهی از کیف خود، به طوری که تمیزکننده آن چرم کیف خود را آسیب نرساند.

داخل کیف خود را نیز تمیز کنید!

مرطوب کردن:

چرم به کیسه شما چه پوستی برای شما دارد، پس به TLC نیز نیاز دارد.

به طور مرتب از یک تهویه چرمی استفاده کنید تا بتوانید انعطاف پذیری را به الیاف چرمی بازگردانید.

اگر از آن استفاده نمی کنید، آن را ذخیره کنید:

همیشه کفش های چرمی و کفش خود را به درستی ذخیره کنید - این امر از آن محافظت می کند و از محو شدن آن جلوگیری می کند. آن را در یک موقعیت صحیح نگه دارید، در یک کیسه گرد و غبار.

اگر کیسه گرد و غبار را از دست داده اید، یک پارچه کتانی فیبر نرم و طبیعی نیز برای جایگزینی مناسب نیز می باشد. هرگز آنها را در پلاستیک یا وینیل نگذارید - این رطوبت داخل ردپای شما است و باعث می شود که کیسه شما مستعد صدمه به قارچ و قالب باشد.

کیسه های خود را به راحتی با بافت نگه دارید تا بتوانید شکل خود را حفظ کنید.

اگر کیسه شما دارای یک دسته زنجیره ای است، زنجیره ای را در داخل کیسه ذخیره کنید تا از چروک شدن خارج خارج نشوید.

خواندن 2800 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 13 دی 1397 22:51
محتوای بیشتر در این بخش: « هنر حکاکی بر روی چرم چرم مراکشی »